Pożyczka pozabankowa dla firm

Aasa dla biznesu

Aasa dla biznesu – pożyczka idealna?

Jesteś przedsiębiorcą i właśnie zabrakło ci gotówki? W takiej sytuacji jest wiele osób. Każdemu z nas zdarzają się nieplanowane wydatki. A przedsiębiorcom może być szczególnie trudno otrzymać dodatkowe wsparcie finansowe.

Banki nie ułatwiają sytuacji. Piętrzą formalności i zmuszają nas do spędzania mnóstwa czasu w kolejkach.

W tym przypadku najlepsze będą firmy pożyczkowe. Specjalizujące się w pożyczaniu pożyczek dla przedsiębiorców. Warto wspomnieć o AASA dla biznesu. Dzięki propozycji firmy nie musisz martwić się o pieniądze. Możesz je otrzymać pierwszego dnia swojej działalności!

aasadlabiznesu.pl

Firma proponuje przedsiębiorcom pożyczki ratalne na kwotę od 1000 do 10 000 złotych. Możliwe do rozłożenia na nawet od 6 do 24 miesięcy. Określając te dwa parametry. Zostaniemy poinformowani o kosztach pożyczki. Dowiemy się, jaka będzie rata miesięczna oraz łączna kwota do spłaty.

Aby starać się o pożyczkę biznesową. Wystarczy mieć zarejestrowaną w Polsce działalność gospodarczą. Pożyczkę możemy przeznaczyć na cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Na przykład na spłatę zobowiązań, takich jak ZUS i podatki. Oraz wyposażenie biura.

Firma sprawdza bazy BIG InfoMonitor, ERIF i KRD. Możemy posiadać kredyt w innej instytucji finansowej. Przy braniu kolejnej pożyczki.

O pożyczkę możemy wnioskować przez internet lub u doradcy. Przy staraniu się o pożyczkę potrzebny będzie wniosek i dowód osobisty. Firma nie wymaga od nas dokumentów. Księgowych i bankowych ani żadnych poręczeń i zabezpieczeń. Po złożeniu wniosku decyzję o przyznaniu pożyczki możemy otrzymać w ciągu zaledwie godziny. Tyle czasu potrzeba, aby przeprowadzić analizę naszej zdolności kredytowej. Pieniądze są wypłacane w ciągu 24 godzin. W wyjątkowych sytuacjach może to potrwać trochę dłużej. Maksymalnie możemy czekać 7 dni.

Pożyczki dla firm online

Dużym ulepszeniem jest możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę. Przed całkowitą spłatą poprzedniej. Wymagana jest jedynie spłata przynajmniej połowy rat bieżącej pożyczki. Na adres e-mail otrzymamy umowę i harmonogram spłat. Umowa oraz informacje o warunkach i kosztach pożyczki są dostępne na stronie firmy.

Pożyczka biznesowa cieszy się rosnącym powodzeniem wśród przedsiębiorców. Klienci cenią szczególnie łatwość zaciągania pożyczek. Oraz przejrzystość zasad.