Pożyczka za darmo od Getin Banku

Darmowy kredyt w Getin Banku

Wyprawka szkolna dla młodego człowieka to wydatek co najmniej kilkuset złotych. Na ten koszt składają się podręczniki, zeszyty, długopisy itd. W przypadku domów, w których mieszka 2 lub 3 dzieci w wieku szkolnym. Wydatki te znacznie się powiększają. Zwłaszcza jeżeli któryś z młodych ludzi zaczyna naukę w gimnazjum czy liceum. Wszystko to powoduje, że pieniądze szybko się ulatniają. Jedna z firm, która ma atrakcyjną ofertę to Getin Bank.

Getin Bank zajął pierwsze miejsce w rankingu najlepszych kredytów na wyprawkę szkolną do 2 tys. zł. To również pierwszy bank, który zaoferował Klientom darmowy kredyt. Ze względu na brak kosztów, Getin Bank oferuje zerowe oprocentowanie pożyczki.

Taki rezultat oczywiście jest nie do pobicia. Brak prowizji stanowi dodatkową zachętę do skorzystania z oferty Getin Banku przed nowym rokiem szkolnym.

Pożyczka z banku za darmo

Promocja skierowana do nowych klientów banku Getin. Kredyt możemy wziąć do 2000 złotych. Maksymalny okres wynosi 12 miesięcy. Po 12 miesiącach oddamy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. Bez żadnych haczyków i ukrytych opłat. Bank nie pobiera żadnej prowizji, odsetek czy ubezpieczenia.

Jakie są warunki do wzięcia kredytu za darmo w Getin Banku? Każdy klient jest oczywiście oceniany indywidualnie. Ogólne wymagania są dość liberalnie określone:

  • klient musi mieć obywatelstwo polskie lub być cudzoziemcem z kartą stałego pobytu;
  • klient musi mieć zameldowanie w Polsce;
  • klient musi mieć udokumentowane źródło dochodu;
  • klient musi być „nowym klientem”. Nie może być zarejestrowany jako klient. Który korzystał z usług Getin Noble Bank SA.

Na pewno zaletą tej oferty jest to, że darmowy kredyt udzielany jest na długi okres. Wadą jest to, że tego kredytu nie uzyskamy całkowicie online. Po zgłoszeniu się przez internet czekamy na kontakt ze strony banku. Dalsza procedura zależy od oceny naszej sytuacji przez bank. Jeśli otrzymamy wstępną pozytywną decyzję, musimy udać się do oddziału banku. W celu podpisania umowy.

Jak skorzystać z darmowej pożyczki

  1. Wypełniamy formularz kontaktowy;
  2. Kontaktuje się z nami pracownik Getin Banku;
  3. Podpisanie umowy w oddziale i wypłata pieniędzy.

Obowiązująca promocja z pewnością może zachęcić nowych klientów do wzięcia pożyczki. Po zwrocie darmowej pożyczki mogą oni wybrać inne produkty kredytowe.