Moje ING – najlepsze konto bankowe

Moje ING konto bankowe

Moje ING – system bankowości elektronicznej

Pod koniec ubiegłego roku ING Bank Śląski udostępnił klientom serwis bankowości Moje ING. Pozwala on dotrzeć do użytkowników we właściwym czasie. Dotyczy to oferty, jak i powiadomień. Oraz komunikatów technicznych, niezbędnych przy obsłudze bankowej.

Z tej opcji można korzystać na komputerze, tablecie czy telefonie. Wystarczy mieć włączony internet. Możemy sprawdzić ile mamy obecnie dostępnych pieniędzy. Jak wyglądały nasze wydatki w ostatnim miesiącu.

Moduł „budżet” pozwala łatwo zaplanować swoje wydatki. Oraz na bieżąco kontrolować, ile możemy wydać do końca miesiąca. Wpisujemy ile chcemy wydać w miesiącu. Aplikacja za pomocą diagramu sprawdza. Ile pieniędzy w tym celu już zużyliśmy, a ile nam zostało.

Dzięki funkcji „cele oszczędnościowe” można w prosty sposób ustalić cel. Na który chcemy oszczędzać. I odkładać na niego pieniądze. Ustalamy cel, na który oszczędzamy, wybieramy kwotę. Przelewamy regularnie pieniądze na cel.

Jeszcze prościej wykonasz przelew” – Dostajemy rachunek np. za prąd i chcemy za niego zapłacić. Nie ustawimy na to zlecenia stałego. Ponieważ, każdy rachunek ma inną kwotę. W wyszukiwarce wpisujemy np. Prąd. Aplikacja sama przeniesie nas do ostatniego rachunku. Tam wystarczy zmienić kwotę na bieżącą. I przelew idzie we właściwe miejsce. Do tego od razu po transakcji widzimy saldo.

Obecnie systemu mogą korzystać klienci indywidualni. Bank umożliwia korzystanie ze starej i nowej wersji systemu. Moje ING zastrzega, że nie wysyła mailem żadnych próśb o zalogowanie, zmianę hasła. Kolejny duży plus to dbanie o bezpieczeństwo użytkowników.

Logujesz się podając 4 cyfrowy PIN lub odcisk palca. Prosto i bezpiecznie.

W aplikacji możesz robić przelewy. I doładowywać telefon. Między innymi:

  • Płacenie z BLIKIEM

Wypłacasz pieniądze z bankomatu. Wpłacasz pieniądze w naszych wpłatomatach. Jak i również na swoje konto oszczędnościowe.

  • MasterCard w telefonie

Zbliż telefon do terminala płatniczego i zapłacone. Ta funkcja jest dostępne dla telefonów Android 4.4 lub wyższym. Oraz funkcją NFC.

  • Przelew na konto

Wysyłaj i odbieraj pieniądze tak łatwo, jak SMS-y.

Konto bankowe w ING

Konto Direct wyróżnia się następującymi parametrami. Otwarcie i prowadzenie rachunku, przelewy przez internet są darmowe. Bezpłatnie dostajemy kartę do konta. Karta jest wyposażona w funkcję umożliwiającą płatności bezstykowe.

Wyciągi z konta w systemie bankowym są bezpłatne.

Posiadacz konta może wypłacać gotówkę bez prowizji we wszystkich krajowych bankomatach. Na przykład ING Banku i Planet Cash.

Do utworzenia konta wystarczy mieć ukończone 18 lat. Dowód osobisty, nr telefonu, e-mail. Oraz kilka minut wolnego czasu.

ROR w ING był wielokrotnie nagradzany przez branżowe portale. Zajmował on wysokie miejsca w rankingach.

Ważne informacje:

  • Bank nie wymaga zaświadczenia o zarobkach. Ani też regularnego przelewania wynagrodzenia na konto Direct;
  • Konto można założyć tylko na terenie Polski;
  • Do konta możesz otworzyć dodatkowo Otwarte Konto Oszczędnościowe. Prowadzenie jest bezpłatne;
  • Jeżeli kurier nie skontaktował się z Tobą w ciągu 3 dni roboczych. Możesz zadzwonić na infolinię banku;
  • Osoby pomiędzy 13 a 18 rokiem życia mogą założyć konto Direct tylko w placówce. Za zgodą i w obecności rodzica albo prawnego opiekuna.