Kredyty dla firm

Początek firmy, czyli kredyt firmowy na start

Właśnie tak większość firm rozpoczyna działalność w Polsce i w Europie. Znikomy procent działalności ma swoje środki i nie potrzebuje żadnego finansowania. Zdobycie środków na start firmy jest niezwykle ważne, ponieważ bardzo często to początek decyduje jaka będzie przyszłość firmy. Gdzie pożyczyć pieniądze, opcje mamy dwie?

  • pożyczka bankowa,
  • pożyczka biznesowa pozabankowa.

Standardowa pożyczka bankowa dla firm

Wybór na tą pożyczkę pada bardzo często, ponieważ ludzie kojarzą banki jak pewne instytucje, które na pewno nie znikną, nie oszukają i zagwarantują spokój i bezpieczeństwo. Banki bardzo chętnie finansują firmy, ponieważ jest to dla nich opłacalne. Ponadto mogą sprzedać dodatkowo inny swój produkt jak: lokata, karta kredytowa, czy konto bankowe dla firm. Poniżej najczęściej wybierana kredyty firmowe w bankach:

Alternatywą mogą być coraz popularniejsze pożyczki biznesowe pozabankowe. Są to naprawdę bezpieczne kredyty, które może uzyskać każda firma, ponieważ są mniej restrykcyjne niż tradycyjne bankowe. Firm na rynku jest dużo, jednak chcemy poniżej przedstawić niewiele ofert, bo tylko te uważamy za godne uwagi.

Pożyczki pozabankowe dla firm