Konto oszczędnościowe Millenium

Konto oszczędnościowe Millenium

Konto oszczędnościowe w banku Millenium


Wystartowała nowa edycja promocji na koncie oszczędnościowym Profit Banku Millennium. W zamian za ulokowanie nowych środków zyskać możemy świetne 2,5% w skali roku przez okres 92 dni.
W promocjach konta oszczędnościowego Profit istotne do zrozumienia są trzy kwestie.

Po pierwsze – wysokie oprocentowanie dotyczy jedynie nowych środków.
Druga kwestia — Wystarczy, że w dowolnym momencie na nasze konto oszczędnościowe Profit wpłyną nowe środki. A automatycznie aktywowana zostanie promocja. I wyliczone będą nasze indywidualne 92 dni podwyższonego oprocentowania.
Trzecia kwestia — Czyli nakładania się na siebie promocji. Z jednej strony bank zastrzega w regulaminie, że nie można mieć aktywnych dwóch promocji naraz. Z drugiej – kiedy skończy się nasze indywidualne 92 dni. Automatycznie możemy wskoczyć na nową promocję z terminem 92 dni, o ile spełnimy warunki nowych środków.

 

Konto oszczędnościowe Profit – nowy produkt Millenium


Konto Oszczędnościowe Profit to nowy produkt Banku Millennium. Który zastąpił trzy dotychczas proponowane rachunki. Jest to propozycja skierowana do posiadaczy konta osobistego w banku. Będą oni mogli założyć konto od ręki w bankowości elektronicznej. Nowi klienci oraz ci, którzy dysponują nowymi środkami. Mogą skorzystać z promocyjnej oferty z podwyższoną stawką procentową.
Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium można założyć na kilka sposobów.

Dostępne są zarówno kanały zdalne, jak i bardziej tradycyjne metody kontaktu z bankiem:

  • bankowość elektroniczna;
  • infolinia TeleMillennium;
  • formularz internetowy,
  • placówka, w której wszystkie formalności będzie można wypełnić w trakcie jednej wizyty.

Oprocentowanie na Koncie jest uzależnione od wysokości zgromadzonych środków. Tym zabiegiem bank nagradza klientów, którzy zdecydują się utrzymywać wyższe saldo na rachunku.
Rachunek oszczędnościowy działa w powiązaniu z kontem osobistym. Z tego drugiego pobierane są opłaty za zlecanie przelewów z konta. Są to jedyne podstawowe opłaty, które mogą wystąpić przy Koncie Oszczędnościowym Profit.
Aby założyć rachunek oszczędnościowy w Banku Millennium, nie obejdzie się bez założenia konta osobistego. Klient może wybrać np. Konto 360° lub Konto 360° Student.
Odsetki na koncie są kapitalizowane z częstotliwością miesięczną. Wypracowany zysk zostanie dodany do salda konta. Po uwzględnieniu podatku od dochodów kapitałowych.


Dobre konto oszczędnościowe

To konto łączy w sobie zalety dwóch produktów bankowych: lokaty terminowej i konta osobistego. Nie trzeba więc nikogo przekonywać o tym, że warto je założyć i wpłacać na nie nadwyżki finansowe. Można założyć nowy rachunek osobisty — Dobre Konto. Jest on darmowy po spełnieniu dwóch mało skomplikowanych warunków. Zapewnieniu miesięcznych wpływów w wysokości 1 000 zł. Oraz dokonaniu jednej transakcji wydaną do rachunku kartą debetową.